Název blogu - jeho stvoření

11. července 2017 v 21:22 | Claire |  Kecání
Tak jo, ehm.. je to mnohem horší než jsem čekala.

Můj život je tak zatraceně nudný, až nemám o čem psát. ._. Ale tak jsem nad tím přemýšlela a dnes Vám napíšu článek tak nějak o všem možným, aspoň něco. (((':

Takže jako první, co mě opravdu převelice těší a mám neskutečnou touhu říct to každému živáčkovi je to, že mi má přijít objednané BTS tričko. Ale vy asi nevíte co to BTS je, co? C: Je to prostě korejská skupina. (K-pop). Já si zkrátka objednala tričko se jménem jedno z členů a vždy se mi chce brečet štěstím, když pomyslím na to, že se s tím budu promenádovat po Praze. :')

Dále, mé nutkání zdělit Vám důvod tohoto názvu blogu mě přemohlo. Takže jak jistě víte, blog se jmenuje Under the wings - Pod křídli. *tajně doufá, že se její angličtina nemílí* Chtěla jsem, aby ten název něco znamenal. Aby to nebylo jen tak vymyšlené za vteřinu, prostě něco fakt důležitého, co mě bude vystihovat, i když je to jen pár písmen. Dlouho jsem nad tím přemýšlela. Nakonec jsem skončila u názvů mých oblíbených písiček a v tu v chvíli mi to došlo. Písničky.. Hudbu poslouchám neustále. Především již zmiňovaný K-pop, který má v mém srdíčku speciální místečko a třeba i ve 20-ti, 30-ti si na K-pop a tu éru kterou jsem kolem něho měla, vzpomenu. Když jsem smutá, poslouchám K-pop. Když jsem šťastná, poslouchám K-pop. Když jsem nervózní, poslouchám K-pop. Jedno album od BTS se jmenuje Wings. A tak mi docvaklo, jak dát mé nejoblíbenější písničky dohromady a udělat z toho jeden název. Pod křídli. Pod mým štěstím. Pod tím, co pro mě tolik znamená.:'))))))))

Výsledek obrázku pro wings album

Tak okey, z tohohle se mi doslova spálil mozek. Ale má to hloubku, ne? *-*

Jo a .. um.. Málem jsem zapomněla. Kdyby jste si taky chtěli něco od BTS poslechnout. Zde je moje nejoblíbenější písnička. Stále u ní brečím jako želva. C:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama